O KONKURSIE

Jaki jest cel konkursu?

Wyróżnienie i nagrodzenie przedsiębiorstw, które stosują najlepsze praktyki w obszarze zarządzania wiedzą.

Dlaczego?

Uważamy, że przedsiębiorstwa XXI wieku stoją przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest wdrożenie odpowiedniego poziomu procesu zarządzania wiedzą. Kapitał intelektualny wielu firm wciąż pozostaje nieodkryty lub niedoceniony. Rezultatem jest marnowanie olbrzymich nakładów czasu i pracy na zdobywanie wiedzy, która jest w zasięgu ręki!

Dla kogo?

Do udziału zapraszamy wszystkie firmy dla których zarządzanie wiedzą stanowi nieodłączny proces w drodze do sukcesów. Jeśli Twoja firma, bądź firma w której aktualnie pracujesz aktywnie stosuje rozwiązania z zakresu zarządzania wiedzą, propaguje szerzenie wiedzy wśród pracowników, posiada programy służące rozwijaniu kapitału intelektualnego nie zwlekaj! Ten konkurs jest po to aby nagradzać właśnie takie działania!

Jak wziąć udział?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na tej stronie internetowej. Formularz nie powinien przekraczać 3000 znaków.

Jakie są etapy konkursu?

W pierwszym etapie, spośród wszystkich zgłoszeń, niezależna komisja wybierze pięć najciekawszych, które następnie zaprezentują się 11 czerwca przed jury i uczestnikami w czasie konferencji podsumowującej projekt Światłowód Wiedzy.

KALENDARIUM

  • 27 kwietnia 2015 – Start pierwszego etapu.
  • 22 maja 2015 – Ostateczny termin zgłoszeń.
  • 1 czerwca 2015 – Rozpoczęcie głosowania online (nagroda publiczności).
  • 11 czerwca 2015 – Finałowe prezentacje oraz Gala wręczenia nagród.

Korzyści !

ORGANIZATOR
PARTNERZY KONKURSU
PATRONI INSTYTUCJONALNI
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI
WYDARZENIE POD PATRONATEM HONOROWYM